משרד עורכי דין
בני רייך 21, נתניה  |  טל' רב קווי: 052-3266589
חפש

נשמח לעמוד לשירותכם:

המשרד בתקשורת

משרד עורכי דין פינוי שוכר עודד פרץ עוסק בקביעות בתביעות ובהליכים לפינוי שוכרים ופולשים.

עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ מציע טיפול כולל בהגשת תביעה, כולל ליווי מלא, וכן בפתיחת תיק הוצאה לפועל כנגד שוכר או פולש אשר לא ממלא אחר פסק דין לפינוי.

עו"ד פינוי שוכר עודד פרץ עוסק בטיפול אל מול שוכרים עיקשים ואלימים, וכאלו אשר קשה להיפרע מהם, ואשר הדין והמשטרה לא מרתיעים אותם. כמו כן המשרד מתמחה בהליך הפינוי המהיר והמקוצר, לפי התיקון החדש לחוק.

עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ ומשרדו יפעלו לפינוי שוכר במהירות האפשרית.

עו"ד פינוי שוכר עודד פרץ מטפל גם בתביעות נגד שוכרים אשר צ'קים שלהם חזרו או שלא שילמו את דמי שכירות, ומעניק שירותי גביה והוצאה לפועל, והכל תחת קורת גג אחת.

עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ מעניק ייעוץ אסטרטגי לגבי האופן בו עדיף ורצוי להתמודד עם שוכר המסרב להתפנות, ומתאים את אופן הטיפול לכל מקרה ומקרה. ייאמר כי נתקלנו בהכל!

משרד עורכי דין פינוי שוכר עודד פרץ עורך הסכמי שכירות דרך קבע, ודואג כי למרשיו יהיו בטוחות וערבויות, כל שהבעיות המתוארות להלן עם פינוי שוכרים, לא יהיו מנת חלקם של לקוחותיו של המשרד. הבעיה עם שוכרים שמפסיקים לשלם שכירות ומסרבים להתפנות, הפכה למכת מדינה. הבעיה מהווה שיקול למשקיעים לא לקנות דירות להשקעה. בעלי נכסים מוצאים עצמם אל מול מצב בו שוכר מתנחל אצלם בדירה שלא כדין ופשוט מסרב להתפנות. במרבית המקרים, משטרת ישראל לא תסייע בפינוי השוכר או הפולש.

עשיית דין עצמי או שימוש בכוח על מנת לפנות שוכר או פולש הינה אסורה ומנוגדת לחוק. ישנם פסקי דין בהם משכיר או בעלים אשר החליף את המנעולים או השליך או אחסן את חפציו של השוכר, חויב לשלם לו פיצויים. אכן אבסורד, אבל זהו המצב המשפטי ואנו חיים במדינת חוק. המשטרה תעזור רק אם הפלישה היא טרייה ובזמן אמת. אם לאו - אין מנוס אלא לפנות לבתי המשפט. עו"ד פינוי שוכר עודד פרץ ממליץ להימנע מצעדים חד צדדים ואדרבא משימוש בכוח, ואפילו אם מדובר בכוח סביר, שעל פניו הדין מתיר במקרים מסוימים. הדין נתון לפרשנויות רבות ומומלץ לא לקחת סיכונים. הסעיפים החוזיים המאפשרים לבעלים להיכנס לדירה במקרה של הפרת הסכם השכירות - פשוט אינם קבילים!
בפסק הדין המוטראן הקופטי נגד שר המשטרה בג"צ 70/109, נקבע כי גם לבעלים של מקרקעין אסור לקחת את החוק לידיו. דברים דומים נאמרו גם בפסקי הדין עוקאשי ופסק דין רוזנשטיין. אסור למשכיר להיכנס לדירתו של השוכר, אפילו אם ברור שהשוכר הפסיק לשלם את דמי השכירות. למשכיר אסור לנתק את המים או החשמל (פסק דין גודניאן נגד דדוש א 12058/07). כמו כן, לבעלים אסור ליטול את הדין לידיו ועליו להסתייע בבתי המשפט על מנת לפנות שוכר או פולש. בשנת 2008 יזמה מפלגת ישראל ביתנו תיקון לחוק, ובמסגרתו ניתן כיום להגיש תביעת פינוי גרידא, קרי ללא סעד כספי כלשהו, ולזכות במועד דיון בתוך זמן קצר. את הסעדים הכספיים יוכל הבעלים לתבוע לאחר פינויו של השוכר מהדירה. עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ מברך על יוזמה זו.

 

התיקון החדש המאפשר פינוי שוכר או פינוי פולש באופן מהיר יותר, נעשה בתקופתו של שר המשפטים לשעבר הפרופסור דניאל פרידמן, והתיקון לחוק נקרא "תיקון פרידמן". עדיין שמורה לבעלים האופציה הישנה לתבוע הן פינוי והן כסף, ואולם אז הליך הפינוי יארך זמן רב יותר. הצעת החוק של מפלגת ישראל ביתנו בדבר עשיית שימוש במשטרת ישראל, לא זכתה לאהדה בכנסת ולא עברה את מבחן המחוקק. עו"ד פינוי שוכר עודד פרץ מיצר על כך.

עורך דין פינוי שוכר ופולש

עורך דין פינוי שוכר ופולש
העברת זכות שכירות:
לעתים הבעיות בפינוי שוכר או בפינוי פולש עולות כלפי מי שהועברה אליו השכירות על-ידי השוכר המקורי. האם לשוכר מותר להעביר את חוזה השכירות לאחר? רוב הסכמי השכירות מכילים סעיף לפיו לשוכר אסור לעשות כן. ואולם, הדין קובע כי הבעלים לא יסרב להעברת זכות השכירות באופן בלתי סביר. הנושא נדון בפסק הדין ע"א 5309/04 בביוף נגד זהורי.

עורך דין דייר מוגן דיירות מוגנת:
על הבעלים לוודא כי אינו יוצר יחסי דיירות מוגנת, שכן אז בוודאי שיתקשה בפינוי שוכר. דייר מוגן משלם דמי שכירות סמליים ונמוכים בלבד, וניתן לפנותו קר לפי עילות הפינוי הנקובות בחוק הגנת הדייר, לרבות אי תשלום דמי שכירות, נטישת המושכר, הסבת נזקים למושכר ועוד. דייר מוגן הוא, למשל, כזה ששילם דמי מפתח. דיירות מוגנת לא עוברת בירושה אך עשויה לעבור לבני משפחתו של הדייר המוגן, למשל במקרה של פטירתו, ובמקרה שקרוב המשפחה גר עימו חצי שנה בדירה קודם לפטירה. בפסק הדין אריה דמתי נגד יוסף בוליוש ע"א 715/76, נקבע כי אסיר שנדון למאסר עולם, לא רואים אותו כנוטש, והוא לא איבד את זכותו לדיירות מוגנת.

לפי ע"א 582/61 בוכול נגד בוכהלטר - בעל הנכס לא רשאי לסרב לקבל דמי שכירות ואז לטעון שהדייר המוגן לא משלם לו, ובכך לנסות לפנותו. נקבע כי ההפסקה בתשלום דמי השכירות חייבת להיות קבועה. סעיף 132 לחוק הגנת הדייר יכול להעניק לדייר המוגן סעד מן הצדק גם כאשר ישנה עילת פינוי המצדיקה את פינויו.  עורך דין חוק הגנת הדייר עודד פרץ מציין כי פינוי דייר מוגן אינו כפינוי שוכר.

משרד עורכי דין פינוי שוכר עודד פרץ מתמחה בתביעות לפינוי שוכר, משולבות עם תביעה לדמי שכירות, ולרב מעניק טיפול כולל לתביעת פינוי שוכר, הכולל גם תביעה כספית לדמי שכירות וגם הליכי הוצאה לפועל למקרה שהשוכר לא עומד בפסק הדין שניתן כנגדו.

עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ ממליץ לקרוא את הלשונית באתר זה המכונה חוזה שכירות, וכן ממליץ לערוך הסכמי שכירות אצל עו"ד שכירות עודד פרץ, וזאת על מנת להימנע מהצורך בפניה לעורך דין פינוי שוכר עודד פרץ.

עו"ד פינוי שוכר עודד פרץ מודע לעובדה כי נושא פינוי שוכר הפך למכת מדינה, ועל כן מדגיש את ההכרח בייצוג ע"י משרד עורכי דין פינוי שוכר עודד פרץ.

משרד עורכי דין סיכסוך שכנים עודד פרץ מעניק ייעוץ משפטי ביחס לסיכסוכי שכנים בבתים משותפים, תוך שמציע פיתרונות שאולי ייתרו את הצורך בפנייה לערכאות.

הצורך בפינוי שוכר עלול להיות צורך קיומי, לרבות בשל ההכרח של בעל הדירה לשוב ולהתגורר בדירתו, ולכן רצוי להסתייע במשרד עורכי דין פינוי שוכרים מומחה.

כאמור, משרד עורכי דין פינוי שוכר עודד פרץ עוסק דרך קבע בתביעות לפינוי שוכרים ובתביעות כספיות כנגד שוכרים שלא משלמים דמי שכירות או את תשלומי המים, הארנונה וכיו"ב, שוכרים שגרמו נזק למושכר, שוכרים שפינו את המושכר מבלי לשלם את יתרת דמי השכירות עד לתום החוזה.

כן מעניק המשרד יעוץ משפטי הן למשכירים והן לשוכרי דירות.

משרד עו"ד לפינוי שוכר עודד פרץ מייצג בעלי דירות בתביעות לגביית צ'קים שחזרו או בתביעות לפינוי ולסילוק שוכרים. עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ שם לב מיוחד למתן בטוחות שיבטיחו כי השוכר יעמוד בהתחייבויותיו.

עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ מדגיש כי בחלק מהמקרים רצוי להגיש תביעת פינוי שוכר ובמקביל תביעה גם להשבת דמי השכירות וכן לפיצוי המוסכם הנקוב בהסכם השכירות.

אין באמור לעיל משום ייעוץ משפטי מחייב מטעם משרד עורך דין פינוי שוכר עודד פרץ.

כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד פינוי שוכר עודד פרץ.
 
 


נשמח לעמוד לשירותכם:

location, location, map, marker, pin
phone, phone, contact, telephone, support, call
phone6, phone, contact, telephone, support, call
print, print, printer
bubble13, bubble, comment, chat, talk

 

בני וו. רייך 21, נתניה
 
טל' רב-קווי: 052-3266589
 
פקס למייל: 5273133 -77 -153
 
דוא"ל: odedperetzadv@gmail.com
 
 עורך דין לשון הרע  |  עורך דין מקרקעין  |  עורך דין ליטיגציה

נשמח לעמוד לשירותכם:

location, location, map, marker, pin
phone, phone, contact, telephone, support, call
print, print, printer
bubble13, bubble, comment, chat, talk

בני וו. רייך 21, נתניה
טל' רב-קווי: 052-3266589
פקס למייל: 5273133 -77 -153
דוא"ל: odedperetzadv@gmail.com

 עורך דין לשון הרע  |  עורך דין מקרקעין  |  עורך דין ליטיגציה